Beyoğlu – İstiklal Hazır Ofis2020-11-19T12:33:32+03:00

Beyoğlu / İstiklal Hazır Ofis

Prestijli Istiklal Hazır Ofis Avrupa Yakası, Beyoğlu’nda bulunan İstiklal hazır ofis, hem şehrin nabzına, hem de tarihi noktalarına çok yakın!

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Beyoğlu’nun Avantajları

  • Beyoğlu/İstiklal şubesi ikinci dereceden tarihi eser niteliğindeki binasında hizmet vermektedir.

  • Tepebaşı Katlı Otoparkı’na ise 450 metre yürüme mesafesindedir.
  • Oda Kule’nin karşısında konumlanmaktadır.
  • Şişhane metro durağına 300 metre yürüme mesafesindedir.

Kamara’da hazır ofis kiralamanız durumunda sadece size özel hazır ofisiniz olur. Ofisiniz mobilyalı çalışmaya hazırdır ve siz de dilediğiniz gibi dekor edebilirsiniz. Ortak ya da paylaşımlı ofis değildir.

Kamara’da hazır ofisler 7 gün 24 saat kullanılır. Dilediğiniz zaman kadar sınırsız olarak ofisinizi kullanabilirsiniz.

Ofis Kirasına; 

– Ofis mobilyaları,

– Fiber internet

– Elektrik, su, iklimlendirme gibi tüm faturalar

– Yeni nesil klima

– 7 gün /24 saat kullanım

– Sekreterya hizmeti; firmanıza gelen çağrıların karşılanması, kargo postalarınızın alınması, misafirleriniz için resepsiyon hizmeti

– Düzenli temizlik ve bakım hizmetleri,

– Stopaj ödememe avantajı,

– Toplantı salonlarını ücretsiz kullanım hakkı,

– Cafe alanlarımızda ücretsiz sıcak içecekler gibi tüm ödeme kalemleri dahildir.

Hazır ofislerde kira ücretleri ofisin büyüklüğüne göre değişir. Kiraya tüm hizmetler dahildir, dolayısıyla hem meşguliyet yaşamazsınız hem de maliyet avantajlıdır. Tek kişilik ofisler aylık 950 TL’den başlamaktadır.

Kamara’da sözleşmelerde taahhüt yoktur. Sözleşme koşulları esnektir. Dolayısıyla deneme opsiyonunuz vardır. Aklınızdakileri hızla hayata geçirebilirsiniz. Dilerseniz 1 aylık hatta 1 günlük bir kiralayabilirsiniz.

Kamara’da 1 kişilikten tutun da 100 kişiliğe kadar hazır ofisler bulunmaktadır.

Tek kişilik hazır ofisler 7 m2 ‘den başlamaktadır, ofislerin büyüklükleri 500 m2’ye kadar varmaktadır. Her ne kadar müstakil büronuz olsa da; ortak alanlar, toplantı salonları, cafe alanların, resepsiyon ve bekleme salonları ile birlikte pratik anlamda çok büyük bir alana sahip olursunuz.

Kamara Beyoğlu binası İstiklal Caddesinin en güzel yerindedir. İstanbul Barosuna, İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odasına, İstanbul Ticaret Odasına çok yakındır.

Ofisinizde yeni şirketinizi kurup vergi levhanızı alabilir, mevcut bir şirketinizin adresini taşıyabilirsiniz. Kamara’daki avantajlardan bir diğer ise stopaj vergisi ödememe avantajıdır.

Kamara binalarının tüm kamu ve kuruluşlarından geçerliliği vardır, standartlara uygun olarak yapılandırılmıştır. Belediye ruhsatı da alabilirsiniz.

Avrupa Yakasında; ŞİŞLİ Merkezde, LEVENT Sanayi Mah.’de metroya çok yakın lokasyonda, İSTİKLAL Caddesinde caddenin en güzel yerinde,

Anadolu Yakasında; BOSTANCI Sahilde, ALTUNİZADE’de ve KADIKÖY’de merkezi lokasyonlarda, ana arterlere, toplu taşımaya çok yakın ofis binalarımız bulunmaktadır.

Adres tarifi için tıklayınız. Şubemiz İstiklal caddesinin en prestijli yerinde, odakulenin karşısında, Türkiye Hollanda ortaklığıyla yapılmış tarihi neoklasik tarzda inşa edilmiş bir binadadır. Binanın dışta görünümü için tıklayınız.

Şubemiz İstiklal caddesi üzerinde Odakulenin tam karşısında olduğu için, caddenin Tepebaşı Otopark alanına en yakın noktasındadır.

Şubemizde Piri Reis isimli, İstiklal caddesine bakan, balkonlu, yüksek tavanlı, havadar 8 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır.

Binamız caddenin en güzel ve prestijli yerinde, yerli yabancı tüm misafirlerin hoş zaman geçireceği bir binadadır.

Şubemiz İstiklal caddesi üzerinde, Şişhane metrosuna çok yakındır.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

daha fazla

İş ortaklarınız ve çalışanlarınızın katılımıyla toplantı ve eğitimlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir hazır toplantı salonu Kamara’nın Beyoğlu/İstiklal şubesinde bulunmaktadır. Toplantılarınızı İstanbul’un tarihi merkezi ve hareketli semti Beyoğlu’nda gerçekleştirmek isterseniz Piri Reis salonu sizin için oldukça uygundur.

Kamara İstiklal hazır ofis çözümlerinin yanında Beyoğlu İstiklal sanal ofis ve Beyoğlu İstiklal hazır toplantı salonu çözümlerini de kullanıcılarına sunuyor. Fiziksel bir ofise ihtiyacı bulunmayan kurumların kullanabileceği sanal ofis hizmeti Kamara’nın Beyoğlu/İstiklal şubesinde de bulunmaktadır.

Hazır Ofis Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Altunizade

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Şişli

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

Hollanda Türkiye Ticaret Odası olarak almış olduğumuz hizmet son derece profesyoneldi.Tüm ofis ihtiyaçlarımız sabit ofis kadar işlevsel ve ekonomik olarak da uygundu. İstiklal caddesinde ofisinizin olması da ayrı bir keyif ve işimize ayrıca değer katıyordu. Aslı Hanıma özellikle teşekkür etmek isterim kendileri sabit bir çalışanımız gibi güvenilir ve azmiyle bizleri yönlendirici olarak son derece profesyonel yaklaşımıyla ve duruşuyla ziyadesiyle memnun etmiştir. Tüm kamara ailesine teşekkür eder. Mutlaka bir gün yollarımızın tekrar kesişmesini temenni ederim. İyi çalışmalar.
Onur Kurtay
Gordugum en guzel hazir ofisler, toplanti odalari oldukca iyi. Atmosfer harika, cok cok memnun kaldik ve tavsiye ederiz.. tesekkurler kamara istiklal
Mina Küçükosman
Yaklaşık üç yıl boyunca Kamara İstiklal Caddesi Şubesi’ nde adeta ailenin bir ferdi gibi samimi, sıcak aynı zamanda güven dolu bir çalışma dönemi yürüttüm. Şubede bugüne kadar kahrımı çeken, ilk günden itibaren dikkatli, titiz ve profesyonel bir çalışma yürüten Aslı Hanım’ a minnettarım. Zira onunla çalıştığım dönemde bana yardımcı olmak için insan üstü bir emek sarfettiğine şahitlik ettim. Benim için çok güzel bir dönemdi. Gerek Serdar beyin gerekse Aslı Hanım’ ın haklarını ödeyemem. Tüm samimiyetimle sevgi ve minnetlerimi sunuyorum. İyi ki sizleri tanımışım…
Av. Nejla Toptaş
3 yıl çalıştım. Merkezi, metroya yakın, herkesin bildiği bir lokasyon, fiyat olarak uygun, herşey açık ve net, geri dönüşler hızlı, iletişim kuvvetli, temizlik üst seviyede, asistanımız yıllardır hep aynı değişmiyor. Sürekli destekleri için Aslı hanıma da ayrıca teşekkürler.
Eray Aydınoğlu
İlgili, güler yüzlü, çalışkan elemanları ve KAMARA Ailesi ile çalışmak gerçekten keyifli…. Teşekkürler KAMARA Ailesi 🙂
Nurcan Gülkan

Butik ofis kavramını bana tanıtan, çalışması son derece keyifli ve verimli bir ortam. Girişimcilik çağına böyle güzel ayak uydurmaları takdir edilesi.

Selin Şenol

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

E-bülten

Mekansız Ofislerde Kamara Dome İstanbul Ziyareti

Ekim 22nd, 2020|

Z kuşağı zamansız ve mekansız çalışma şeklini diretirken biz de bu ay ofis hizmeti sunan Kamara‘nın altıncı ofisi Kamara Dome İstanbul‘u ziyaret ettik. 4. Levent’teki, hem de Sanayi

Milyoner Girişimcilerin Ortak Özellikleri

Ekim 22nd, 2020|

Milyoner olmak tesadüf değildir. Başarılı girişimcilerin bulunduğu konuma olanaklarıyla veya şansıyla geldiği düşünülür. Gerçekte ise bu doğru değildir. Başarılı olmak çok çalışmayı, odaklanmayı ve verimliliğe önem vermeyi gerektiriyor.

Kriz Dönemleri ve Girişimcilik

Ekim 22nd, 2020|

Girişimcilik aslında her zaman uygun zamanda uygun adımı atmayı beklemek zorunda olduğunuz bir satranç oyunu gibidir. Yanlış bir hamle yaptığınızda sizin hedefe doğru ilerlemenizi yavaşlatabilir. Öncelikle uygun bir

Tümünü görüntüle
Go to Top