Paraşüt ve Kamara iş birliği ile artık siz de uygun fiyatlara, şehrin merkezinde hazır ve sanal ofis sahibi olabilirsiniz!

Büyüyen ve ihtiyaçları artan tüm işletme sahiplerinin yanındayız. Paraşüt ve Kamara iş birliği ile artık siz de uygun fiyatlara, şehrin merkezinde hazır ve sanal ofis sahibi olabilirsiniz. Paraşüt kullanıcılarına özel Kamara’ya 6 aylık üyelik paketinde 1 ay, 12 aylık üyelik paketinde ise 2 ay hediye! Üstelik özel kurulum ücreti ödemeden Kamara komşultajlı dünyasına katılabilirsiniz.


Kamara Sanal ve Hazır Ofis ile Size
Sadece İşinize Odaklanmak Kalır!

  • 0850 532 20 09

Sanal Ofis Hizmetleri:

Yeni girişimler için en pahalı ofis, kullanmadığı ofistir. Şirketinizi kurarken Kamara binalarını şirket adresi olarak gösterebilirsiniz. Kamara, gelen posta, kargo, tebligatlarınızı sizin adınıza alır, anında bilgi verir. Dilerseniz tarayıp, e-posta olarak gönderir. Bir misafiriniz geldiğinde veya rahatça çalışmak istediğinizde tesisteki ofis ve toplantı salonlarından %50 indirimli fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Bu sayede sabit giderlerinizi minimumda tutup, ihtiyaçlarınız boyutunda ödeme yaparsınız.

Hazır Ofis Hizmetleri:

Maliyetlerinizi azaltmak, hızlı başlamak, uzun süreli yükümlülükler altına girmemek için en ideal seçenektir. Özellikle 1-10 kişilik firmalar için teknolojik altyapısı hazır, profesyonel sekreterli ve temizlik personelli ofisler kullanımınıza sunulur. Bu ofislerde mobilyanız bile hazırdır. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızı alıp çalışmaya başlamaktır. Kamara Hazır Ofislerin büyük bir avantajı ise binalarımızda iş ağınızı genişletebilme imkanıdır. Ortak çalışma ve istirahat alanlarında komşularınızla tanışır, iş çevrenizi genişletirsiniz. Her daim elinizin altında avukatınız, tasarımcınız, mali müşaviriniz olur.

Sekreterya Hizmetleri:

Web sayfanıza Kamara Ofis aracılığıyla istediğiniz alan kodu ile yerel bir telefon numarasını koyabilirsiniz. Bu numara arandığında Kamara’nın uzman sekreterleri telefonu firmanızın adı ile açarlar ve arayan kişilerin bilgilerini alıp çağrıyı size aktarırlar. Sekreterleriniz, size ulaşamazlarsa arayan kişinin bilgilerini ve notunu alıp size e-posta ile anında bildirirler. Bu sayede bir telefon bile kaçırmaz, arkanızda üzgün müşteriler bırakmazsınız.

Sanal Ofis
Hazır Ofis

Sekreterya Hizmeti Tüm Ofis Paketlerine Dahildir